Oferta pracy

maj 5, 2022

OFERTA PRACY

W OŚRODKU INTERWENCJI KRYZYSOWEJ w RADOCZY

ul. Dworska 9 A, 34- 100 Tomice

Do naszego zespołu szukamy interwenta kryzysowego

Zatrudnienie w wymiarze ½ etatu.

Wykształcenie formalne: psychologia, pedagogika, nauki o rodzinie.

Studia podyplomowe/kursy z obszaru interwencji kryzysowej oraz wszystkie obejmujące zagadnienia
z obszaru psychologii i pedagogiki mogą być dodatkowym atutem);

Ogólny zakres obowiązków: praca z osobami w kryzysie psychologicznym, udzielanie doraźnego wsparcia i podejmowanie działań interwencyjnych, prowadzenie poradnictwa, realizacja działań profilaktycznych.

Współpraca z nami może być pracą dodatkową, ponieważ dajemy możliwość dostosowania godzin pracy.

Oferujemy korzystne warunki współpracy w przyjaznej atmosferze wyzwania i nowe doświadczenia.

Osoby zainteresowane aplikacją na stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: sekretariat@oikraocza.pl

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas na nr tel.: 33 8731001

Zapraszamy do kontaktu

Zespół OIK